Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; upload has a deprecated constructor in /usr/home/pixeye/domains/przemysl-ubezpieczenia.pl/vendors/upload/class.upload.php on line 577 Artykuł | Centrum Ubezpieczenia Kredyty - Jolanta Pytlak

22.02.2015 r.GOTHAER T.U. S.A. wyróżnione za jakość obsługi klientów

Jedna z firm ubezpieczeniowych, z którą współpracujemy – Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało wyróżnione tytułem "Gwiazda Jakości Obsługi 2015", dzięki czemu znalazło się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez konsumentów w uznaniu za najwyższe standardy obsługi.

Wyróżnienie otrzymują instytucje, które w opinii polskich konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywną rekomendację na 2015 rok.

Nagrody przyznawane bezpośrednio przez Klientów, takie właśnie jak Gwiazda Jakości Obsługi, są dla firm najcenniejsze. Jest to dowód na to, że konsekwentne dążenie przez Gothaer do oferowania najwyższej jakości obsługi przynosi założone efekty. W 2015 roku będą wdrażane kolejne rozwiązania, dzięki którym zawarcie i obsługa ubezpieczenia będzie wiązać się z jeszcze mniejszą liczbą formalności i krótszym czasem obsługi.

Gwiazda Jakość Obsługi to kolejne wyróżnienie przyznane Gothaer TU S.A. W 2013r firma otrzymała wyróżnienie Debiut Roku w ramach plebiscytu Konsumencki Lider Jakości, oferta ubezpieczeń komunikacyjnych została wyróżniona Laurem Konsumenta, a ubezpieczenie Truck Assistance Orderem Finansowym.

Uroczysta gala wręczenia statuetek i certyfikatów Gwiazdy Jakości Obsługi 2015 odbędzie się 13 marca 2015 r. w siedzibie Bussines Centre Club w Warszawie i będzie połączona z obchodami Światowego Dnia Konsumenta.