O firmie

Ubezpieczenia „CENTRUM” to multiagencja ubezpieczeniowa założona w 2010 r. współpracująca z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Naszym zadaniem jest pomoc w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Porównujemy oferty wszystkich towarzystw, z którymi współpracujemy, dzięki czemu będą mieli Państwo możliwość wybrania najodpowiedniejszej dla siebie.

Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Wyróżniamy się kompleksowym podejściem oferując pełen wachlarz usług dla firm oraz osób indywidualnych. Nasza pomoc nie kończy się wraz z podpisaniem umowy. Oferujemy pomoc związaną z ubezpieczeniem przez cały okres trwania polisy i dłużej. Nasz zespół pomoże rozwiązać Państwa problemy i służy pomocą w wypełnieniu formalności związanych z procesem ubezpieczenia. Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i sprawnie, wiedzę pogłębiamy uczestnicząc w licznych szkoleniach, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami.

Staramy się tak dobrać ubezpieczenie do potrzeb klienta, aby każdy kto się u nas ubezpieczy, czuł się dobrze ubezpieczony.